Wpływ potencjału komórki na cały organizm

O tym warto mówić głośno!

Postęp cywilizacyjny, szybkie tempo życia, stres, niedostateczna ilość snu i odpoczynku, nieodpowiednia dieta, niska aktywność fizyczna oraz otaczające nas pola elektromagnetyczne mają wpływ na zaburzenie homeostazy naszego organizmu i mogą wywoływać pogorszenie samopoczucia oraz przyspieszać rozwój chorób cywilizacyjnych.

Jak dawniej wyglądało nasze otoczenie, a w jakim środowisku żyjemy obecnie…

Dawniej żyliśmy w zgodzie z naturą, w czystym środowisku, w otoczeniu zieleni. Spożywaliśmy zdrową żywność i piliśmy czystą wodę prosto ze studni. Otaczało nas niezakłócone naturalne pole magnetyczne, które jest niezbędne do życia.

Dzisiaj żyjemy w otoczeniu budynków ze stali i betonu, w ciągłym tłoku. Wdychamy zanieczyszczone powietrze, spożywamy głównie żywność wysoko przetworzoną i pijemy wodę wodociągową uzdatnianą chemicznie. Oddziałuje na nas zakłócone pole magnetyczne niekorzystnie wpływające na nasz organizm i metabolizm.

Czym jest elektrosmog w środowisku?

Elektrosmog to określenie odnoszące się do zanieczyszczenia elektromagnetycznego związanego z emisją sztucznego promieniowania elektromagnetycznego do środowiska. Używane na co dzień urządzenia zasilane energią elektryczną emitują promieniowanie elektromagnetyczne, które nie rejestrujemy za pomocą naszych zmysłów, a stanowi dla nas ogromne zagrożenie.

W ostatnich latach znacznie przybyło użytkowników m.in. telefonów komórkowych, które przestały służyć tylko jako narzędzie do komunikacji, ale stały się multimedialnymi kombajnami, z którymi nie rozstajemy się ani na chwilę. Dotyczy to nie tylko osób pracujących w dużych firmach, ale każdego z nas.. Także naszych dzieci i to już od najmłodszych lat…

Do czego to może doprowadzić?

Organizm człowieka zbudowany jest z komórek, które przekazują i pobierają energię. Każda komórka drga z własną częstotliwością i jest nadawcą a jednocześnie odbiorcą elektromagnetycznej informacji. Zakłócenie naturalnego pola magnetycznego emitowanym przez urządzenia elektryczne promieniowaniem elektromagnetycznym, może prowadzić do powstawania zmian biologicznych w komórkach, co w konsekwencji może przyczynić się do utraty równowagi naszego organizmu, czyli zaburzyć jego homeostazę! Nastąpi wtedy kumulacja toksyn i pojawi się dyskomfort dnia codziennego, który będzie coraz bardziej uciążliwy.


Jakie jest rozwiązanie?

BIOHARMONEX® BH3 to elektroniczne urządzenie emitujące impulsowe pole elektromagnetyczne o bardzo niskim natężeniu, które może wspierać naturalne procesy zachodzące w organizmie przez jego dopasowanie do naturalnego pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez określone komórki naszego ciała.

 BioHarmonex przywraca i daje nam to, co cywilizacja nam zabiera.

 BioHarmonex® BH3 wspiera system komunikowania się naszych komórek poprzez pobudzanie kanałów transmisji sygnału. Działa w zakresie częstotliwości od 1 do 100 kHz w zależności od zastosowanego programu. Tak niskie natężenie emitowanych przez BioHarmonex® BH3 fal sprawia, że jest on całkowicie bezpieczny w użyciu.

BIO-HARMONEX posiada 25 programów dopasowanych do potrzeb organizmu.
Każdy program trwa w przybliżeniu 25 do 30 minut i wywołuje rezonans w zasięgu 1,5 metra. Większość programów może być używana kilka razy dziennie. Urządzenie możemy zaprogramować na cały tydzień, również by działał w porach nocnych, kiedy śpimy.

BioHarmonex® BH3 jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu z powodzeniem możemy go zabierać do pracy, by móc korzystać z jego mocy w ciągu dnia. Można go położyć np. na biurku lub nosić przy sobie. Drgania poszczególnych programów zostały ukierunkowane m.in. na funkcjonowanie poszczególnych układów: odpornościowego, hormonalnego, krążenia, oddechowego, nerwowego, trawiennego. Z jego pomocą możesz wspomóc oczyszczanie organizmu, procesy metaboliczne, jak również korzystnie wpłynąć na kości, narząd wzroku czy skórę. BioHarmonex® BH3 może być również wsparciem dla meteoropatów, osób aktywnych fizycznie oraz kobiet w okresie menstruacji. Dzięki zastosowanym programom możemy poczuć się zdrowsi i bardziej wypoczęci.

Korzystanie z urządzenia BioHarmonex® BH3 w połączeniu z prowadzeniem zdrowego stylu życia oraz przyjmowaniem odpowiednich suplementów diety CaliVita® może stanowić skuteczny sposób na utrzymanie zdrowia fizycznego i psychicznego.

COMMUNIGUARD

Communiguard – to naukowo zaprogramowana folia, która ma za zadanie chronić nasz organizm przed negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez wszystkie elektryczne urządzenia domowego użytku.

Po przyklejeniu m.in. na telefon komórkowy, komputer, monitor, tablet czy kuchenkę mikrofalową złagodzi niekorzystne skutki emitowanego przez nie pola ektromagnetycznego.

Powstający smog elektromagnetyczny to jednak nie powód, by całkowicie rezygnować z dobrodziejstw cywilizacji i pozbyć się wszelkich urządzeń elektronicznych.

Z produktami CaliVita® możemy wspomóc nasz organizm w walce z nadmiernym promieniowaniem elektromagnetycznym. My już wiemy, po jakie produkty sięgnąć – czas by dowiedzieli się o tym inni!

 SPM Iwona Andrys

PM Wojciech Szymański

Energia elektromagnetyczna jest podstawową energią, od której zależy życie organizmu”

stwierdził fizyk Carl Werner Heisenberg laureat nagrody Nobla.

Iwona Andrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

www_ikona

Nasze serwisy

Szukaj na stronie