STRESS MANAGEMENT – spokój w kolorze pomarańczy

Jako pracująca mama dwóch szkrabów każdego dnia zmagam się z masą wyzwań. Codziennie mam mnóstwo sytuacji stresowych. Jeśli nie w pracy, to w domu z dziećmi a tutaj wszystko musi być zrobione na już !…  jak się domyślacie TĘTNO skacze mi często jak szalone. Zwykła codzienność, praca/ dom/praca cały czas coś się dzieje, a do tego dochodzą nieprzespane noce – wstawanie do maluszka, ponieważ  karmie jeszcze piersią.  Duży wydatek energetyczny dla mnie, a dla dziecka same przyjemności. Zmęczenie, przemęczenie i emocje powodują, że organizm potrzebuje więcej kalorii i jednocześnie podniesiony poziom  emocji, negatywne myśli powodują, że nerwy, stres dają się we znaki, szczególnie gdy wstajesz 3-5 razy w środku nocy, a rano znów idziesz do pracy. Cierpi na tym także skóra, bo ciągła nerwówka niejednokrotnie powoduje wysypkę, czy zmiany trądzikowe.  Dlatego też wspomagam swój organizm pomarańczowym słońcem w postaci kompleksu witamin z grupy B wzmocnionych magnezem i witaminą C. Stress Management, bo o nim mowa, w dyskretny sposób wycisza buzujące emocje sprawiając, że mój organizm wraca do homeostazy i jest gotowy na nowe wyzwania.

Dodatkowo wspieram swój układ nerwowy urządzeniem biorezonansem z urządzenia  Bioharmonex IV, które to wyrównuje potencjały na błonach komórkowych „+” i „-” powodując, że organizm wraca do równowagi. Tonizuje on moje poddenerwowanie, zmniejsza stres. Świetnie jest w nim także to, że mogę je mieć zawsze przy sobie, bo jest małe i poręczne.  Dodatkowo mogę także je stosować w innych celach: łagodzenia bólu, wzmocnienia koncentracji, owocniejszego trawienia, czy korzystać z programów na dobry sen, biorytm czy wzmocnienie narządów jak oczy czy kości.

Innymi słowy możemy stać i biernie akceptować działający nas stres albo w sposób naturalny pomóc sobie z produktami Calivita ?

Ja polecam Stress Managment i Bioharmonex IV nowej generacji 

Karolina Łożyńska

Karolina Łożyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

www_ikona

Nasze serwisy

Szukaj na stronie