Dieta dla grupy krwi “A ” tzw. rolnik

Nowe warunki środowiskowe gdzieś miedzy 25.000, a 15.000 lat p.n.e. pojawiła się grupa A. Był to okres kamienia łupanego. Ludzie chętnie rezygnowali z uprzedniego trybu życia i jedzenia, co wpadnie do ręki, na rzecz świadomego planowania zbiorów i wspólnoty międzyludzkiej. Zaczęli oni prowadzać osiadły tryb życia, np. młynarz był zależny od rolnika, a rolnik od młynarza itd. Mutacje genetyczne, które wytworzyły grupę A z grupy 0 nastąpiły gwałtownie.

Ich cechy i skłonności :

pierwszy wegetarianin
zbiera, co zasieje.
wrażliwy przewód pokarmowy.
adaptuje się dobrze do warunków dietetycznych środowiskowych związanych z osiadłym trybem zycia.
najlepiej odpowiada na stres poprzez działania uspokajające.
wymaga diety rolniczej, aby być szczupłym i aktywnym.
Grupa “A” – to perfekcjonaliści i introwertycy – zyskują energię w samotności, a tracą wśród ludzi, czerpią energię ze świata wewnętrznego są dobrymi słuchaczami, myślą zanim coś zrobią mają niewiele zainteresowań, ale w każde zainteresowania bardzo się zagłębiają, Tylko głębokie relacje z innymi nazywają “przyjaźnią”, mogą mieć trudności w zapamiętywaniu twarzy i nazwisk ,nie wyrażają swoich uczuć wyrazem twarzy. W pracy są systematyczni, wydajni i skuteczni. Są nie zastąpionymi współpracownikami, nie nadają się jednak na szefów – często brak im własnej inicjatywy.

Osoby posiadające grupę krwi A

Są narażone na działanie stresu. Mają pasywny stosunek do stresu, ukrywają emocje w sobie.
Szczególnie wrażliwa na stres równowaga hormonalna – wysoki poziom hormonu stresu (kortyzolu).
Podatnymi na cukrzycę, choroby serca i nowotwory.
Grupa krwi A relaksuje się, odpoczywa i regeneruje w spokoju, przy czytaniu książki, dobrym filmie i nie koniecznie w gabinetach Fitness.Należy tu szczególnie polecić hata-jogę, taichi, ćwiczenia medytacyjne i głębokie oddychanie.

Vital A  – opis produktu

 

Iwona Andrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

www_ikona

Nasze serwisy

Szukaj na stronie