Zestaw Helicobakter pylorii

Bez anybiotyków jak sobie poradzić? Helicobakter Pylori penetruje warstwę śluzową żołądka, przylega do powierzchni śluzówki i ją niszczy.

 

Zestaw Helicobakter Pylori.

Z własnego doświadczenia i praktyki ponad 20 letniej oraz pytań zadawanych przez klientów postanowiłam stworzyć gotowe, pełne zestawy suplementów diety w zależności od indywidualnych potrzeb i potrzeb wspierania systemu immunologicznego przy różnych dolegliwościach.Polecam stosowanie zestawów, ponieważ produkty wzajemnie się uzupełniają i wspierają .

Światowa Organizacja Zdrowia WHO prowadząc badania nad bakterią Helicobacter Pylori ogłosiła, że
ok. 70%  – 80% ludzi jest nią zakażonych. Duża grupa osób zapada na wrzody żołądka oraz dwunastnicy oraz około 15% ludzi posiada zmiany zapalne w okolicy przedodźwiernikowej żołądka i dochodzi do podrażnień i stanów zapalanych.

Helikobakter Pyroli żyje na powierzchni błony śluzowej żołądka i dwunastnicy i jest ona w stanie przetrwać środowisko kwaśne, oraz żyje warunkach w niewielkiej dostępności tlenu.
Helicobakter Pylori penetruje warstwę śluzową żołądka, przylega do powierzchni  śluzówki i ją niszczy, uszkadzając nabłonek błony śluzowej. Powoduje ona zmniejszenie wydzielania kwasu solnego, utrudniając procesy trawienia. Lekceważenie stanów zapalnych i jej umiarkowanej aktywności zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na raka żołądka.

H.P. teoretycznie nie wytwarza przetrwalników, chociaż ostatnio publikacje piszą , że w warunkach niesprzyjających może przyjąć postać przetrwalnikową.
W sprzyjających warunkach postać przetrwalnikowa zmienia się ponownie w aktywną bakterię i powoduje wiele dolegliwości. Terapie wymagają powtarzalności, czasem kilkakrotnych.

Jakie możemy mieć objawy?

  • problem z niestrawnością,
  • mdłości, wymioty,
  • bóle brzucha,
  • uczucie pełności w nadbrzuszu,
  • bóle głowy,
  • kłucie pod żebrami,
  • biegunka – rozwolnienie..

Polecane preparaty w zestawie:


Green Care 
posiada właściwości oczyszczające, odkwaszające, regenerujące śluzówkę i ochronne. Lucerna w medycynie chińskiej to wielki uzdrowiciel. Korzeń jest bardzo bogaty w  witaminy A, K, B, C, D, E, oraz potas, żelazo, wapń i fosfor. Roślina rośnie w glebie na głębokości od 10  do 50 metrów.  Swoje składniki odżywcze pozyskuje z gleby na takiej głebokości, gdzie  rośliny płytko ukorzenione nie sięgają. Związki odżywcze zawarte w Green Care są zasadowe, wyjątkowo dobrze przyswajalne przez organizm. Neutralizują zakwaszony mięsem, słodyczami i konserwantami przewód pokarmowy.

ParaProtex który zawiera:

Owoce Rangoon creeper od dawna wykorzystywane przez ludność Indii do wytwarzania maści na zmiany skórne. Dojrzałe, prażone pestki stosowano do wspomagania układu pokarmowego. Zmniejsza napięcie powłok brzusznych.

Sproszkowana komosa piżmowa – aromatyczna roślina od lat stosowana w walce z różnymi patogenami w żywych organizmach.

Wyciąg z berberysu (Berberis vulgaris) właściwości odkażające, wspomaga układ moczowy.  Korzystnie wpływa na stawy.

Mirra (Myrrh gum) korzystnie wpływa na pracę systemu immunologicznego, ochrania wątrobę przed toksycznymi substancjami i usprawnia jej funkcje.

Substancja czynna goździków eugenol to silny antyoksydant, niszczący intruzy przewodu pokarmowego. Wzmacnia system immunologiczny i wykazuje właściwości witalizujące.

Wyciąg z Pau d’Arco hamuje aktywność enzymów, wytwarzanych przez mikroorganizmy co w efekcie zaburza produkcję niezbędnej im do życia energii.

Czarny orzech (Juglans nigra) zawiera naturalną substancję o silnych właściwościach odkażających. Wyciąg z owocu orzecha niszczy rózne patogeny.

Orzech włoski (Juglans regia) junglon odgrywa ważną rolę w ochronie czystości przewodu pokarmowego i w tym ważnego jelita.Olej z orzecha włoskiego – źródło witamin i minerałów tj: magnez, wapń, krzem, jod i mangan. Minerały niezbędne do likwidowania złogów we organizmie. Olej z orzecha włoskiego jest istotny w procesie oczyszczania krwi i w walce z patogenami biologicznymi.

Wyciąg z pestek grejpfruta – niezwykle antyseptyczna siła, jednocześnie nie niszcząca przyjaznych bakterii jelitowych.
Czosnek znany w lecznictwie ludowym jako środek wspomagający trawienie oraz skuteczny “pogromca” Czystość jelita gwarancją energii i zdrowia.

Oregano najbardziej jest znane jako przyprawa ale, oregano od lat znajdują zastosowanie w medycynie naturalnej, wspomaga trawienie oraz  posiadają wiele właściwości leczniczych tj    działanie przeciwgrzybicze przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Wiele osób na konfrencjach medycznych mówi o szerokim jej spektrum działania w chorobach cywilizacyjnych i poprawie gospodarki lipidowej.

Oregano z oliwą uznawane jest za skuteczny środek na łysienie, reumatyzm i zwichnięcia oraz dzialanie na wszystkie patogeny, które nas osaczją. Oregano moze skutecznie zapobiec cukrzycy i chorobom serca. Wszystko dzięki wysokiej zawartości składników fenolowych, które mają właściwości przeciwutleniające. Dodatek oregano może zmniejszać rakotwórcze właściwości mięsa przyrządzanego w wysokiej temperaturze. Posiada silne działnie wspomagajace przewód pokarmowy i walke z helicobakter pylori i grzybami candida albicans.

Polecam zestaw osobiście.

Czytaj więcej

Iwona Andrys
www_ikona

Nasze serwisy

Szukaj na stronie