BÓLOM STAWOWYM MÓWIMY NIE! Polecam Joint Protex Forte CaliVita

Grypa, grypą … niby przechorujesz i po krzyku … jednak okazuje się, że nie zawsze!

U mnie niewyleżana grypa miała poważniejsze konsekwencje. Pojawiły się niespodziewane powikłania. Któregoś dnia zaczęły boleć mnie biodra. Na początku nie skojarzyłam objawów z przebytą jakiś czas temu chorobą. Lekarz stwierdził, że to prawdopodobnie powikłanie po grypie. Ból był bardzo dokuczliwy, do tego stopnia, że z wielkim wysiłkiem wsiadałam i wysiadałam z samochodu. Wizyty u lekarza nie wnosiły nic poza kolejnymi przeciwbólowymi lekarstwami. Któregoś dnia moja córka zaproponowała mi, żebym spróbowała Joint Protex Forte Calivity, który poleciła jej przyjaciółka. Podobno jej babcia już trochę czasu stosuje i jest bardzo zadowolona. Chwila zastanowienia, myśl i konkretna decyzja ? i co się okazało ? strzał w dziesiątkę!

Już po dwóch tygodniach stosowania odczułam poprawę. Kolejne tygodnie spowodowały, że bóle bioder ustąpiły zupełnie, a do tego, kiedyś dawno skręcona kostka (za młodu trenowałam szermierkę) odzywająca się co jakiś czas także przestała mi dokuczać.

Joint Protex Forte jest dla mnie numerem 1 na stawy! Serdecznie go polecam wszystkim osobom, które cierpią na bóle stawowe wszelkiego typu. Mnie pomógł – może pomóc i Tobie ?

 

Grażyna Wiśniewska

Karolina Łożyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

www_ikona

Nasze serwisy

Szukaj na stronie