Pragnij schudnąć…

Pragnij, schudnij i utrzymaj wagę.

Odchudzanie jest czymś, o czym prawie każdy człowiek prawdopodobnie pomyślał chociaż raz w swoim życiu. Młode dziewczyny, kobiety i mężczyźni czasem desperacko szukają cudownych sposobów na odchudzanie. Za otyłością prawie zawsze kryją się emocje, zaburzenia hormonalne, zły styl życia i używki. Przy emocjach, jedzenie traktowane jest jako doraźny ratunek swoich niepowodzeń, aby po prostu poczuć się lepiej. Dlatego ważne jest za nim zaczniesz kurację, zmień swój styl życia, dietę i świadomie przygotuj PLAN

Jedna bardzo ważna uwaga zanim zaczniesz czytać dalej.

Odchudzanie to są emocje i cel, określ, czy pragniesz czy chcesz?  „Pragnąć a chcieć to nie jest to samo!” W tych słowach czają się właśnie Twoje kilogramy i utrzymanie wagi z sukcesem.

Pragnienie i Systematyczność kluczem do sukcesu

Nie zakazuj sobie żadnego jedzenia, ponieważ wszystkie zakazane rzeczy stają się obiektem pragnień i po krótkim lub dłuższym czasie rzucisz się na „Talerz„  Myśl racjonalnie o jedzeniu i stosuj żywność nieprzetworzoną, dołącz aktywność fizyczną i ćwiczenia oddechowe.

Z mojej praktyki 40 letniej, ponieważ jestem zielarzem i prowadzę sklep ze zdrową żywnością i suplementami, rozmawiam z klientami i obserwuje ich efekty. Co bym mogła polecić? Pierwszym krokiem do skutecznego odchudzania jest oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów, ponieważ one odpowiadają za powodzenie naszych wysiłków związanych z odchudzaniem. Jeśli pragniesz trwałych efektów w odchudzania, warto skorzystać z pomocy preparatu Slim Formula Firmy CaliVita który zarówno oczyszcza organizm, poprawia metabolizm, pomaga schudnąć utrzymać wagę bez efektu jo-jo. Zawarta zielona herbata w produkcie posiada związki czynne, które maja szeroki spektrum działania. Ekstrakt z liści zielonej herbaty nasilając termogenezę, zwiększa tempo przemian metabolicznych i umożliwia spalanie większej liczby kalorii. Jest również bogatym źródłem substancji o działaniu antyoksydacyjnym – polifenoli. W preparacie znajduje się również Nopal – błonnik, który kontroluje apetyt i wywołuje uczucie sytości, wspiera wątrobę, wiąże i usuwa z organizmu toksyny oraz stwarza korzystne warunki do rozwoju przyjaznej mikroflory jelit.

Ważnymi składnikami w produkcie są również  L-karnityna (HCL) niezbędna w metabolizmie tłuszczów, która bierze  udział w transporcie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium (czyli “siłowni” komórki) umożliwia ich spalanie. Nasiona kopru włoskiego mają zawarty olejek eteryczny, który wpływa korzystnie na procesy trawienia i reguluje wypróżnienie a kurkuma poprawia pracę przewodu pokarmowego, zmniejsza uczucie wzdęcia. Działanie rozgrzewające ma Imbir i wraz z zieloną herbatą nasila termogenezę. Ponadto działa moczopędnie, zapobiegając gromadzeniu nadmiaru płynów w organizmie. Pikolinian chromu przyspiesza spalanie tłuszczu, zwiększa masę mięśniową. Jako aktywny składnik czynnika tolerancji glukozy (GTF), reguluje poziom glukozy we krwi. Lecytyna wspomaga trawienie a  Garcinia cambogia  wzmagają uczucie sytości oraz powoduje , że to co zjesz zamienia się w energię, a nie w tłuszcz oraz poprawia Ci uczucie ciepła.

Dodatkowo jak nie masz czasu gotować polecam SHAKE ONE odżywka białkowo-węglowodanowa   łatwo rozpuszczalna w wodzie, wzbogacona w witaminy, składniki mineralne i enzymy trawienne. Jest to wspracie diety redukcyjnej i budującej fit sylwetkę.

Iwona Andrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

www_ikona

Nasze serwisy

Szukaj na stronie